Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Galeria
  Prezydium
  Zarządy Wojewódzkie
  Klauzula informacyjna
  Statut
  Kontakt
  Sprawy pracownicze

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Partnerzy
Lubelski Zarząd Wojewódzki

Forum Związków Zawodowych

Forum Korpusu Służby Cywilnej

Niezależny Portal Członków Korpusu Służby Cywilnej

Security System 1.7 Š 2006 by BS-Fusion Deutschland
CTracker - cback.de


KRÓTKO I NA TEMAT CZYLI KOMUNIKAT KOŃCOWY Z DZISIEJSZYCH ROZMÓW Z MSWiA.

Porozumienie Organizacji Związkowych Reprezentujących Pracowników Policji wydało komunikat z dzisiejszych rozmów z Maciejem Wąsikiem, Sekretarzem Stanu w Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przedstawiamy do Waszej wiadomości TUTAJ.

Porozumienie jasno daje do zrozumienia, że zaproponowane kwoty są za niskie i nieakceptowalne. W związku z tym Porozumienie podejmie dalsze kroki, o których będziemy informować.


BRAK POROZUMIENIA Z MSWiA!

Przedstawicielki Porozumienia Organizacji Związkowych Reprezentujących Pracowników Policji nie osiągnęły konsensusu z reprezentantami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie podwyżek wynagrodzeń pracowników Policji.

Związki zawodowe nie wyraziły zgody na propozycje MSWiA, które nie uległy zmianie od poprzedniej tury negocjacji.


Jednocześnie przedstawicielki organizacji związkowych przekazały dalszą korespondencję do Jarosława Zielińskiego, Przewodniczącego Podkomisji Stałej ds. Modernizacji i Rozwoju Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Ochrony Państwa Sejm Rzeczypospolitej Polskiej (patrz TUTAJ) oraz Macieja Wąsika, Sekretarza Stanu w MSWiA (patrz TUTAJ).

O kolejnych krokach Porozumienia będziemy informować na bieżąco – w chwili obecnej przygotowywany jest komunikat z dzisiejszych rozmów, który opublikujemy niezwłocznie.


WNIOSEK POROZUMIENIA PRZED KOLEJNĄ TURĄ ROZMÓW Z MSWIA.
Uprzedzając jutrzejsze rozmowy w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji przedstawicielki Porozumienia Organizacji Związkowych Reprezentujących Pracowników Policji skierowały wniosek do Wiceministra Maciej Wąsik, dotyczący zabezpieczenia dodatkowych środków finansowych na podwyżki dla pracowników Policji.
Zachęcamy do zapoznania się z treścią korespondencji.


PODZIĘKOWANIA DLA POSŁANKI MAGDALENY SROKI
Wczorajsze posiedzenie sejmowej podkomisji stałej do spraw modernizacji i rozwoju Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Ochrony Państwa, w trakcie którego poruszono sytuację płacową pracowników Policja Polska budzi publiczny odzew polityków.


Dlatego dziękujemy Pani Posłance Magdalenie Sroce za okazane w dniu dzisiejszym wsparcie przedstawicielkom Porozumienia Organizacji Związkowych Reprezentujących Pracowników Policji w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej w zakresie postulatów płacowych pracowników Policji.


Cieszy nas, że organizacje związkowe zyskują zainteresowanie świata polityki problemami pracowników Policji.


NAJNOWSZY KOMUNIKAT POROZUMIENIA – BRAK ZGODY NA PROPOZYCJE MSWiA, KOLEJNE NEGOCJACJE ZA DWA DNI: 15 PAŹDZIERNIKA W PIĄTEK.


Niniejszym prezentujemy najnowszy komunikat Porozumienia Organizacji Związkowych Reprezentujących Pracowników Policji, który podsumowuje wydarzenia dzisiejszego – bardzo intensywnego! – dnia. Komunikat do zapoznania TUTAJ.

Najpierw poranne rozmowy z Maciejem Wąsikiem, Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, a następnie udział naszych przedstawicielek w podkomisji Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.
Najważniejszy wniosek z dzisiejszego dnia to utrzymująca się rozbieżność stanowisk pomiędzy połączonymi siłami organizacji związkowych zrzeszających pracowników Policji a stroną ministerialną.

Obie strony zadeklarowały jednak gotowość dalszych rozmów, które zostaną podjęte za dwa dni – 15 października 2021 r., w piątek, o godz. 11.00.

O kolejnych działaniach Porozumienia Organizacji Związkowych Reprezentujących Pracowników Policji będziemy informować na bieżąco.

Pragniemy jednocześnie podkreślić, iż wyrażamy swój podziw i szacunek dla przedstawicielek WSZYSTKICH organizacji związkowych, zrzeszonych w Porozumieniu, za znakomite reprezentowanie pracowników Polska Policja w walce o godne wynagrodzenia. Brawo!

NAJNOWSZY KOMUNIKAT POROZUMIENIA – BRAK ZGODY NA PROPOZYCJE MSWiA, KOLEJNE NEGOCJACJE ZA DWA DNI: 15 PAŹDZIERNIKA W PIĄTEK.
OBRADY SEJMOWEJ PODKOMISJI STAŁEJ DO SPRAW MODERNIZACJI I ROZWOJU POLICJI, STRAŻY GRANICZNEJ, PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ I SŁUŻBY OCHRONY PAŃSTWA W DNIU 13 PAŹDZIERNIKA 2021 R.


Uprzejmie informujemy, że po porannych rozmowach z przedstawicielami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji reprezentantki Porozumienia Organizacji Związkowych Reprezentujących Pracowników Policji udały się do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej aby wziąć udział w dzisiejszym posiedzeniu podkomisji stałej do spraw modernizacji i rozwoju Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Ochrony Państwa, na którym poruszano sprawy naszych wynagrodzeń.
Udostępniamy link do retransmisji posiedzenia ww. podkomisji i zachęcamy do zapoznania się z jej przebiegiem:

TRANSMISJA ZE SPOTKANIA - KLIKNIJ TUTAJ
PIERWSZE INFORMACJE Z DZISIEJSZYCH ROZMÓW Z MSWiA!


Informujemy, że w dniu dzisiejszym przedstawicielki Porozumienia Organizacji Związkowych Reprezentujących Pracowników Policji – w trakcie kontynuacji wczorajszych rozmów – wręczyły przedstawicielom Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji postulaty płacowe w zakresie przygotowywanej ustawy modernizacyjnej na lata 2022-2025. Pismo do Ministra do zapoznania TUTAJ.

Niniejszym prezentujemy te postulaty w postaci tabelarycznego wykazu zawierającego 3 warianty wielkości średniego wzrostu wynagrodzenia brutto pracownika Policji. Do zapoznania TUTAJ.

O dalszych efektach zabiegów przedstawicielek Porozumienia Organizacji Związkowych Reprezentujących Pracowników Policji o godne płace pracowników Policji będziemy jeszcze dziś informować.

NIEPOKOJĄCY KOMUNIKAT POROZUMIENIA ORGANIZACJI ZWIĄZKOWYCH

Pilnie prezentujemy dzisiejszy komunikat Porozumienia Organizacji Związkowych Reprezentujących Pracowników Policji dotyczący rozmów przeprowadzonych w dniu dzisiejszym w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Rozmowy zostały przerwane a propozycje MSWiA określone jako żenujące i nie do zaakceptowania. Jutro ciąg dalszy rozmów, o efektach których będziemy informować.


PILNY KOMUNIKAT: SPOTKANIE Z MINISTREM SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - 12 PAŹDZIERNIKA 2021 R. (WTOREK).

Niniejszym przedstawiamy dzisiejszy komunikat Porozumienia Organizacji Związkowych Reprezentujących Pracowników Policji (kliknij TUTAJ).
W najbliższy wtorek 12 października o godz. 14.30 odbędzie się spotkanie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z przedstawicielami organizacji związkowych wchodzących w skład Porozumienia Organizacji Związkowych Reprezentujących Pracowników Policji.
O efektach spotkania w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji będziemy informować.
KOMUNIKAT 07.10.2021 R
Strona 4 z 66 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Engine: Extreme Fusion IV
Theme by Hell modified Kacper W.