[Rozmiar: 2892 bajtów]Tekst alternatywnyTekst alternatywnyTekst alternatywnyTekst alternatywnyTekst alternatywnyTekst alternatywnyTekst alternatywnyTekst alternatywny[Rozmiar: 1780 bajtów]
[Rozmiar: 467 bajtów]
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Galeria
  Prezydium
  Zarządy Wojewódzkie
  Klauzula informacyjna
  Statut
  Kontakt
  Sprawy pracownicze

[Rozmiar: 331 bajtów]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
[Rozmiar: 331 bajtów]
Partnerzy
Lubelski Zarząd Wojewódzki

Forum Związków Zawodowych

Forum Korpusu Służby Cywilnej

Niezależny Portal Członków Korpusu Służby Cywilnej

[Rozmiar: 331 bajtów]
Security System 1.7 Š 2006 by BS-Fusion Deutschland
CTracker - cback.de


KONDOLENCJE
"Ci których kochamy,nie umierają nigdy,bo miłość to
nieśmiertelność"
Emily DickinsonŻadne słowa nie są w stanie ukoić bólu po stracie najbliższej Osoby

Wiesławowi SIEWIERSKIEMU

- założycielowi i wieloletniemu
Przewodniczącemu FORUM Związków Zawodowych
Wyrazy głębokiego współczucia i najszczersze kondolencje z powodu
śmierci żony.
W trudnych chwilach i zawsze jesteśmy z Tobą.

Komisja Krajowa oraz wszyscy członkowie
Związku Zawodowego Pracowników Policji
w Katowicach[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory październik 04 2011 14:59:22
Poseł Krystyna Łybacka pisze do Ministrwa SWiA
Prezentujemy pismo Pani Poseł Krystyny Łybackiej do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie pracowników cywilnych Policji. Jest to interwencja poselska będąca skutkiem naszego pisma skierowanego do Pani Poseł, o którym pisaliśmy wcześniej.
Aby zapoznać się z interwencją poselską, kliknij tutaj.[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory październik 03 2011 20:04:41
Pismo w sprawie udzielania informacji organizacjom związkowym.
Przewodnicząca Związku Zawodowego Pracowników Policji Danuta Hus skierowała pismo do Komendanta Głównego Policji gen. insp. Andrzeja Matejuka w sprawie udzielania przez stronę służbową informacji organizacjom związkowym. Z pismem tym można zapoznać się po kliknięciu tutaj.


[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory wrzesień 27 2011 19:45:29
Odpowiedź na nasze pismo w sprawie pracowników CUL
Otrzymaliśmy odpowiedź na pismo skierowane do Komendanta Głównego Policji w sprawie pracowników Centrum Usług Logistycznych. Jak można przeczytać w jego treści, propozycja dotycząca zawarcia porozumienia, wysunięta z naszej strony - została odrzucona. Uzasadnienie tej decyzji znajduje się w piśmie, które można przeczytać po kliknięciu tutaj, a następnie tutaj.


[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory wrzesień 24 2011 18:36:18
Euromanifestacja Wrocław, 17.09.2011 r.
Dnia 17 września b.r. we Wrocławiu miała miejsce euromanifestacja, zorganizowana przez Europejską Konfederację Związków Zawodowych na wniosek OPZZ i NSZZ Solidarność (należących do EKZZ). Odbyła się pod hasłami „TAK dla europejskiej solidarności, TAK dla miejsc pracy i praw pracowniczych, NIE dla polityki cięć”. Jak zaznaczali związkowcy została ona podyktowana stałym pogarszaniem się warunków pracy i płacy, nieskutecznym przeciwdziałaniem kryzysowi przez większość europejskich rządów, w tym przez rząd polski. Jej termin wiązał się z faktem że tego samego dnia we Wrocławiu obradowali ministrowie finansów państw Unii Europejskiej.

Forum Związków Zawodowych wzięło udział we wspólnym proteście związkowców z całej Europy zgodnie z decyzją Zarządu Głównego FZZ. Jak podkreślano w apelu do zrzeszonych w związku organizacji, „nikt nas nie zwolnił z obowiązku obrony praw pracowniczych i tworzenia Europy przyjaznej dla zatrudnionych”.

W galerii prezentujemy zdjęcia, które można obejrzeć po kliknięciu TUTAJ.
źródło: FORUM ZZ, ZZPP. (tekst i zdjęcia)
[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory wrzesień 24 2011 18:23:07
Postulaty związków zawodowych do Ministra Finansów
Na naszej stronie prezentujemy postulaty związków zawodowych reprezentowanych w TRÓJSTRONNEJ KOMISJI DO SPRAW SPOŁECZNO - GOSPODARCZYCH do Ministra Finansów. Forum Związków Zawodowych (w skład którego wchodzi m.in. Związek Zawodowy Pracowników Policji), NSZZ "Solidarność" i Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych przedstawiają wspólne postulaty, których uwzględnienie umożliwi skrócenie terminów przewidzianych do zaopiniowania projektu ustawy budżetowej na rok 2012.

Wśród wniosków, m.in. w pkt 3 znalazł się ten najbardziej nas interesujący, mianowicie wniosek dotyczący wzrostu wynagrodzeń w państwowej sferze budżetowej w 2012 roku. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi postulatami, aby je przeczytać, kliknij tutaj.[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory sierpień 31 2011 22:37:44
Zabiegamy o wzrost wynagrodzeń pracowników cywilnych.
Nie pozostajemy bierni w oczekiwaniu na podwyżki, nie pozwalamy o sobie zapomnieć. Za słowami Viceprzewodniczącego Komisji Krajowej naszego Związku, Józefa Ćwiklińskiego, które padły wcześniej - idą czyny. Wystosował on pismo w sprawie wzrostu wynagrodzeń pracowników cywilnych do Komendanta Głównego Policji gen. insp. Andrzeja Matejuka. Aby zapoznać się z jego treścią, należy kliknąć tutaj.


[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory sierpień 29 2011 19:38:25
Euro-manifestacja 17 września 2011 r. Wrocław
Dnia 17 września 2011 roku we Wrocławiu odbędzie się Euro-manifestacja pod hasłem „Nie dla polityki cięć”; „Tak dla miejsc pracy i praw pracowniczych”; „Tak dla europejskiej solidarności” organizowana jest przez Europejską Konfederację Związków Zawodowych na wniosek OPZZ i NSZZ Solidarność. Decyzja o tejże manifestacji zapadła podczas ostatniego kongresu EKZZ,który odbył się w maju w Atenach. O wyborze Wrocławia zdecydował fakt przejęcia przez Polskę unijnej prezydencji i zaplanowanego na 17 września we Wrocławiu spotkania ministrów finansów krajów Unii Europejskiej. Forum Związków Zawodowych jako trzecia, reprezentatywna centrala związkowa otrzymała zaproszenie do udziału w w/w manifestacji, zaproszona jest również nasza organizacja jako członek Forum - aby zobaczyć zaproszenie kliknij TUTAJ. Przeciwko czemu chcemy protestować? Czego żądamy? To wszystko zawarte jest w piśmie, które można przeczytać po kliknięciu TUTAJ. Kwestie organizacyjne zostały opisane w piśmie Forum Związków Zawodowych - kliknij TUTAJ. I na koniec - zachęcamy wszystkich do rozpowszechnienia tej informacji w Waszych jednostkach. Na pewno ułatwi to PLAKAT, do pobrania po kliknięciu TUTAJ.


[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory sierpień 22 2011 21:11:33
W trosce o pracowników Centrum Usług Logistycznych
W ocenie naszego Związku, należy nieustannie monitorować sytuację pracowników zatrudnionych w Centrum Usług Logistycznych. Pomimo zapewnień strony służbowej, pracownicy ci nie odczuwają stabilności zatrudnienia, więc strona związkowa nieustannie zabiega o zabezpieczenie w Ustawie Budżetowej jako "rezerwa celowa" środków finansowych na ponowne zatrudnienie pracowników na wypadek konieczności likwidacji nierentownych stacji obsługi. Mając na względzie zabezpieczenie możliwości powrotu pracownikom, organizacje związkowe przygotowały projekt trójstronnego Porozumienia dotyczącego zasad przeniesienia pracowników zatrudnionych w jednostkach Policji do nowoutworzonej instytucji gospodarki budżetowej pod nazwą Centrum Usług Logistycznych (...). Już dziś zostały skierowane pisma podpisane przez przedstawicieli trzech związków zawodowych działających w Policji do Poseł Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Pani Krystyny Łybackiej oraz do Komendanta Głównego Policji. Dotyczą one sytuacji pracowników i zabezpieczenia środków finansowych. Aby zapoznać się z pismami oraz porozumieniem, kliknij tutaj.


[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory sierpień 16 2011 21:32:47
Spotkanie z kierownictwem Centrum Usług Logistycznych
W dniu 28. 06. 2011 roku odbyło się spotkanie przedstawicieli organizacji związkowych działających w Policji z kierownictwem CUL. Prezentujemy komunikat Przewodniczącej Związku Zawodowego Pracowników Policji Danuty Hus z tego spotkania. Można go przeczytać klikając tutaj.


[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory lipiec 07 2011 18:14:14
Korespondencji w sprawie wzrostu wynagrodzeń c.d.
Oto dalsza część korespondencji w sprawie wzrostu wynagrodzeń pracowników cywilnych. Otrzymaliśmy odpowiedź z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, którą można przeczytać po kliknięciu tutaj.
W odpowiedzi poruszono temat projektu uchwały Rady Ministrów w sprawie ustanowienia programu wieloletniego pod nazwą „Program modernizacji Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Biura Ochrony Rządu w latach 2012-2016". Dla zainteresowanych zamieszczam link, po kliknięciu tutaj można przeczytać treść projektu, a tutaj uzasadnienie.[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory lipiec 04 2011 22:09:04
Strona 55 z 60 << < 52 53 54 55 56 57 58 > >>
Reklama: Web Design Kacper Włodarczyk Kliknij Tutaj || CMS: PHP-Fusion & Extreme-Fusion || Design & Code: Kacper Włodarczyk