Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Galeria
  Prezydium
  Zarządy Wojewódzkie
  Klauzula informacyjna
  Statut
  Kontakt
  Sprawy pracownicze

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Partnerzy
Lubelski Zarząd Wojewódzki

Forum Związków Zawodowych

Forum Korpusu Służby Cywilnej

Niezależny Portal Członków Korpusu Służby Cywilnej

Security System 1.7 Š 2006 by BS-Fusion Deutschland
CTracker - cback.de


Prostsze egzaminy w Służbie Cywilnej
W zakładce "sprawy pracownicze" można przeczytać o nowych zasadach dotyczących postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej. Jeśli jesteś zainteresowany, kliknij tutaj.

Kwoty bazowe na 2010 r.
Sejm, uchwalając ustawę budżetową na rok 2010, postanowił o wysokości kwot bazowych w sferze budżetowej. Uchwalona przez Sejm 18 grudnia 2009 r. ustawa budżetowa na 2010 rok (znajduje się teraz w Senacie, najpóźniej 26 stycznia zostanie wysłana do podpisu prezydenta) zakłada, że w 2010 roku wysokość kwoty bazowej dla członków korpusu służby cywilnej pozostanie na poziomie roku 2009 i wyniesie 1873,84 zł.

źródło: Rzeczpospolita

CZY INSTYTUCJE GOSPODARKI BUDŻETOWEJ TO DOBRY POMYSŁ?
Wobec dużego niepokoju jaki wzbudził pomysł Zastępcy Komendanta Głównego polegający na powołaniu do życia instytucji gospodarki budżetowej p.o. Przewodniczącego Komisji Krajowej ZZPP Józef Ćwikliński w imieniu Komisji Krajowej wystosował pismo do Komendanta Głównego Policji wyrażające sprzeciw tej idei. Pełną treść pisma można przeczytać tutaj.

Pismo dotyczące obrony naszych praw do premii 3%!!!
P.o. Przewodniczącego Komisji Krajowej ZZ Pracowników Policji Józef Ćwikliński w imieniu Komisji Krajowej wystosował pismo do Komendanta Głównego Policji gen.insp. Andrzeja Matejuka. W piśmie tym Komisja Krajowa Związku Zawodowego Pracowników Policji w Katowicach w sposób kategoryczny sprzeciwia się wprowadzeniu ograniczeń przyznawanych nagród (rocznego limitu wysokości z pełnego 3% odpisu funduszu wynagrodzeń). Liczymy na szybką reakcję ze strony Pana Komendanta, a pełną treść pisma można przeczytać tutaj.

Sprawy pracownicze
W zakładce "Sprawy pracownicze"do której odnośnik można znaleźć po lewej stronie ekranu w panelu nawigacji, zamieszczone zostało kilka artykułów dotyczących codziennych spraw pracowniczych, m.in. najnowszy mówiący o negocjowaniu wzrostu wynagrodzeń po 1 stycznia 2010 r.
Informacja dotycząca spotkania z Komendantem Głównym Policji
W zakładce "Aktualności" - informacja ze spotkania zarządów związków zawodowych pracowników Policji z Komendantem Głównym Policji w dniu 2 grudnia 2009 r. Zamieszczono również list skierowany do Komendanta Głównego Policji z prośbą o wyjaśnienie kwestii dysponowania środkami finansowymi pochodzącymi z "Programu modernizacji Policji 2007-2009", na który to odpowiedzi w imieniu komendanta udzieliła Dyrektor Biura Finansów KGP Eliza Wójcik.


W galerii zarządu lubelskiego znajdują się zdjęcia ze spotkania , aby je obejrzeć kliknij tutaj.

Strona 76 z 76 << < 73 74 75 76
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Engine: Extreme Fusion IV
Theme by Hell modified Kacper W.